Image
Image

Kullanım Şartları

RhinoRun Rally "Kullanım Şartları", 10 Ağustos 2021 tarihinde güncellenmiş olup bu tarih ve sonrasında rhinorunrally.sertackemiksiz.com sitesini ziyaret eden tüm kullanıcılar için geçerlidir. RhinoRun Rally web sitesini ziyaret ederek ve bu site aracılığıyla sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Kullanım Şartları" nda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.

 1. rhinorunrally.sertackemiksiz.com internet sitesinde yayınlanan metin, resimler, video gibi diğer tüm bilgiler ve dökümanlar kaynak gösterilerek kullanılabilir.
 2. Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve haberler kısaca "bilgi" sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde bu web sitesinde yer alan "bilgi" lerin hatalı olduğunu ya da bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.
 3. İşbu "Web Sitesi Kullanım Şartları", rhinorunrally.sertackemiksiz.com tarafından site içeriğinde ilan edildiği tarihten itibaren yürürlük kazanır.
 4. Kullanıcılar, bu web sitesini kullanmakla "Kullanım Şartları" nı kabul etmiş olmaktadır. Bu sitede yer alan tüm bilgiler, bu internet sitesinin yayına alındığı tarihte en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır.
 5. rhinorunrally.sertackemiksiz.com dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bu sitede yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
 6. rhinorunrally.sertackemiksiz.com sitesinin hizmetlerinden yararlanan ve siteye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, rhinorunrally.sertackemiksiz.com tarafından işbu kullanım şartları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.
 7. rhinorunrally.sertackemiksiz.com sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tüm gerekli tedbirler alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür.
 8. Kişisel bilgileriniz (Örneğin adınız, soyadınız, telefon numaranız, adresiniz, elektronik posta adresiniz.)  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Yasasının hükümlerine uygun olarak tarafımızdan işlenecek ve bir veri tabanı üzerinde depolanacaktır. Bu veri koruma politikası sadece web sayfalarımıza uygulanır.
 9. rhinorunrally.sertackemiksiz.com üzerinden farklı sitelere verilmiş olan linkler aracılığıyla kendi sayfalarımızdan başka sayfalara bağlantı kurmanız halinde, uygulanan özel hayatın korunması politikası hakkında bilgi almak için lütfen ilgili sayfaların editörü ile temas kurun.
 10. rhinorunrally.sertackemiksiz.com internet sitesi'nin bölümlerinde yapılan yorum ve görüşler kullanıcıların sorumluluğunda olup, rhinorunrally.sertackemiksiz.com bu bölümler de yayınlanan yorum ve görüşlerden sorumlu değildir.
 11. Yine bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda rhinorunrally.sertackemiksiz.com bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırma ve ihbar hakkına sahiptir.
 12. rhinorunrally.sertackemiksiz.com sitesine fikirleri ile yazılı yada görsel olarak katkıda bulunan kullanıcılar bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.