Image
Image

RhinoRun Rally Nedir?

RhinoRun Rally; araba tutkunlarının bir araya geldiği, özenle seçilmiş rotalarda, ailelerimiz ile yolculuklar yaptığımız, gittiğimiz illerde yüzlerce sevenimiz ile buluşarak şehirde bir panayır havası oluşturduğumuz, konakladığımız ve muhteşem vakit geçirdiğimiz samimi bir organizasyondur. Bir çok farklı spor araç ile seyahat eden ekibimiz, "RALLY BİR YARIŞ DEĞİLDİR" mottosunu da akıllara yerleştirme gayretindedir. Varış noktalarında ise bir çok etkinlik organize eden RhinoRun Rally, katılımcıların çocuklarına dahi anlatacakları güzel anıların tasarımcısıdır.

Etkinlikleri Kim Organize Eder?

RhinoRun Rally kurucusu ve yöneticisi olan, Türkiye'deki araba severlerin yakından tanıdığı Sertaç KEMİKSİZ, her organizasyon öncesi gidilecek güzergah, fotoğraf çekilecek alanlar, yemek yenecek mekanlar, konaklanacak oteller gibi bir çok farklı seçeneği görmek üzere ekibiyle bir ön ziyarette bulunarak, organizasyon günü herhangi bir sürpriz ile karşılaşılmaması adına tüm tedbirleri almaktadır. Yanı sıra tüm organizasyonlara bizzat katılarak, 8 kişilik ekibi ile tüm adımları tek tek organize ederek ve tüm sürecin sorunsuz olarak tamamlanmasını sağlar.

RhinoRun Rally Nedir?

RhinoRun Rally Kulübüne Nasıl Üye Olabilirim?

Üyeliklerimiz "Referans" önceliğine dayanmaktadır. Çünkü RhinoRun Rally olarak bizler, diğer benzer spor araç topluluklarına zıt bir şekilde sürekli ailelerimiz ile seyahat ediyor, yarış yapmıyor, konaklıyor, gittiğimiz yerlerde gece eğlenceleri düzenliyor, varış noktamızda yüzlerce sevenimizle bir araya geliyor ve şehirlerde bir panayır havası yaşıyoruz. Bu sebeple ekibimizde yakaladığımız bu huzurlu ve keyifli dokuyu asla zedelememek adına, elimizden gelen tüm hassasiyet ve özveriyi gösteriyoruz. Tabi ki referansı olmadan da üye alımlarımız gerçekleşiyor, bu aşamada da yaptığımız sohbetler, soru cevaplar, tutumlar gibi bir çok alanda gözlem yapılarak ve detaylı bilgilendirme ile yeni üyelerimizi kulübümüze kazandırmış oluyoruz. 

Daha sonraki kriterimiz ise araçlar oluyor. Bu noktada da, kulübe çok fazla sayıda başvuru geldiği için, kontrollü ve belli bir amaçta büyüyebilmek adına bazı kriterler uygulamak durumda kalıyoruz. Araç kriterlerimiz haricinde de herkese açık ve hiçbir kriteri bulunmayan, LÖSEV RALLY gibi sosyal sorumluluk etkinliklerimize de tüm sevenlerimizi davet ediyoruz.  

Web sitemiz ana sayfasında bulunan "Başvuru" butonuna tıklayarak formu doldurabilir ve düzenlenecek bir sonraki organizasyon için bilgilerinizi bize iletmiş olursunuz. Bizler de 96 saat içerisinde, başvurunuzun bir sonraki adım için uygun ise, iletmiş olduğunuz "Instagram Adresinizden" sizlere geri dönüş sağlayarak üyelik işlemlerimize başlıyoruz. 

RhinoRun Rally Etkinlikleri Ücretli Midir?

Her organizasyon özelinde, içeriğe ve aktivite programlarına göre her etkinliğin kendine özgün ücretleri bulunmaktadır. Üyelerimize organizasyon boyunca sağlanan yemek, konaklama, fotoğraf ve video çekimleri, araç sticker paketleri, telsiz sağlanması vb. hizmetler için, tüm etkinlik sürecinin keyifli, düzenli ve sorunsuz tamamlanabilmesi adına ücretlendirme yapılmaktadır.