Ankara GT Rally

Etkinlik Detayları

  • Sabah saat 10:30'da toplanan RhinoRun Rally üyeleri, yaklaşık 1 saatlik fotoğraf ve video çekimi seansı ardından, Ankara İncek Liva’da gerçekleştirdiğimiz BRANCH - Serpme Kahvaltıya doğru yola çıktı. Çok keyifli ve zengin kahvaltının ardından ise GT Rally konvoyumuz, Çayyolu Park caddesindeki  bölgesindeki “APEX RACING” e-spor merkezine doğru organize oldu. Yine yolda video ve fotoğraf çekimlerimizi gerçekleştirdikten sonra, organizasyona adını veren GRAN TOURISMO - ÖDÜLLÜ e-SPOR YARIŞLARI için, sıkı ve çekişmeli bir gün için kolları sıvadılar! :)

    Çok çekişmeli geçen yarışların ardından ise birincimiz olan Mini Countryman JCW sahibi Taha AKÇA kardeşimize, CARWAX Taurus AVM tarafından, bilinen en kaliteli Seramik Kaplama “Diamond X SS” ödülü takdim edildi. Birincinin yanı sıra, ikinci ve üçüncü üyelerimize de çeşitli ödüller verilerek organizasyonumuzu tamamladık. 

  • Ankara içerisinde yaklaşık 30 spor aracı bir araya getirip, herhangi bir taşkınlıkta bulunmadan, ailelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz "GT RALLY" ile ilgili tüm detay fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz. Bir sonraki Rally' de görüşmek üzere!